Субота, 23 вересня

У Києві пройде Tattoo Collection 2018

У Києві на ВДНГ пройде Міжнародний фестиваль татуювань Tattoo Collection 2018. Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

Міжнародний фестиваль татуювань відбудеться в Києві з 18 по 20 травня. Протягом трьох днів майстри тату з України, Грузії, Білорусі, Молдови, Польщі, Франції, Італії та Об’єднаних Арабських Еміратів будуть боротися за звання кращих у своїй справі і знаменитий кубок Golden Machine.

Відвідувачі фестивалю зможуть побачити роботи, виконані в різних техніках, оцінити оригінальність ескізів і навіть стати учасниками конкурсу, зробивши татуювання у вподобаного ним майстра.

Найсміливіші з гостей фестивалю зможуть виступити добровольцями і набити тату «наосліп» від Sailor Jerry. Малюнок буде виконаний за популярними ескізами Нормана Колінза і не буде коштувати сміливцю ні копійки. Все, що потрібно для того, щоб прикрасити тіло – просунути руку в спеціальне вікно і повністю довіритися майстру у виборі тату.

Одним з найяскравіших гостей фестивалю Tattoo Collection стане сама пірсингована людина в світі, який увійшов в «Книгу рекордів Гіннеса», Залізний Рольф. Його тіло прикрашає 481 прокол, більше 20 імплантів, шрамування, спліт мови, татуювання на очних яблуках, імплантовані магніти в кінчиках пальців і інші бодімодифікації.

Крім цього, відвідувачів чекає битва Manifest «Breaking Battles», під час якої будуть обрані кращі бітбоксер, МС України. Глядачі теж зможуть на секунду відчути себе зірками і спробувати сили в фрістайлі в рамках «відкритого мікрофона». У танцювальному батлі по брейк-дансу за звання кращої битиметься 16 команд.

Також на фестивалі будуть проводитися художні перфоманси, майстер-класи, виступи відомих музикантів, барна зона, фуд-корт і безліч інших розваг. А гостей з дітьми чекає дитяча програма.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.