У Києві пройде нічний карнавал Santa Muerte

755

У столиці пройде нічний мексиканський карнавал Santa Muerte.

З 13 по 15 липня в столиці на арт-заводі «Платформа» пройде перший карнавал Santa Muerte за мотивами мексиканського свята Día de los Muertos. Про це повідомляють організатори заходу Ulichnaya Eda.

Гості фестивалю на три дні перенесуться в Мексику і зможуть зануритися в таємничі мексиканські традиції, подивитися театральні постановки і згадати дитинство за переглядом мексиканських серіалів. А також покуштувати страви мексиканської кухні і, звичайно ж, взяти участь в карнавальній ході.

«У ці дні знайомий всім арт-завод” Платформа “перетвориться в La Platforma – невелике мексиканське містечко. Гуляючи по ньому, варто поспілкуватися з мером міста, зайти на місцевий колоритний ринок. Знайти умиротворення в каплиці з сповідальнею, а відчуття гостріше – в містичному лабіринті з квестами в павільйоні Lit 3.1 », – розповідають організатори.

На фестивалі Santa Muerte будуть раді і маленьким гостям. Для них підготували цікаві майстер-класи: малювання на камені, ліплення з розумного пластиліну, орігамі. У розпорядженні дітей зони з пісочницями, басейн з кульками, риболовлею і безкоштовним аквагримом. Їх розважать аніматори і запросять в дитячий кінотеатр на тематичні мультики: «Таємниця Коко», «Книга Життя і Ріо».

Сам карнавал розпочнеться о 22:00 в п’ятницю, 13 липня, і триватиме всю ніч.

Día de los Muertos, або день Святої Смерті – щорічне свято, яке відзначають в Мексиці. У цей день тисячі мексиканців виходять на вулиці в яскравому одязі і красивому гримі. Жителі співають, танцюють і радіють життю, адже воно у них одне.

Фестиваль Santa Muerte Carnival пройде з 13 по 15 липня на арт-заводі “Платформа”. Вхід в день заходу: 250 грн. Вхід з гримом Sugar Face: 150 грн.