Понеділок, 25 вересня

У Києві презентували електронний каталог столичних підприємств-експортерів

Електронний каталог підприємств-експортерів сприятиме пізнаваності київських виробників на міжнародних ринках. Про це повідомив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Андрій Мельничук під час презентації продукту для дипломатичних і торгових представників зарубіжних посольств в Україні.
Він також додав, що на підтримку реального сектору економіки київська влада реалізовує міські цільові програми на підтримку розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку, в рамках заходів яких щорічно проводиться конкурс «Кращий експортер року» та виставка-презентація продукції столичних виробників «Зроблено в Києві».
Електронний каталог експортоорієнтованої продукції столичних підприємств розроблено з метою ознайомлення іноземних дипломатів із економічним потенціалом промислових підприємств Києва, а також для встановлення міцних ділових контактів між столичними та іноземними підприємцями.
«Презентація в каталозі можливостей промислових підприємств столиці може стати додатковим дієвим інструментом залучення інвестицій в економіку Києва та нарощування експортного потенціалу столичних товаровиробників», – зазначив Андрій Мельничук.
Наразі двомовна електронна версія каталогу містить інформацію про сотню промислових підприємств Києва. У планах на 2018 рік – підготовка друкованого видання та розширення бази підприємств.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.