п`ятниця, 24 березня

У Києві покажуть свої роботи понад 100 фотографів з різних країн світу

Понад 100 фотографів з різних країн світу покажуть свої роботи на виставці в Києві.

Понад 100 фотографів з різних країн світу покажуть свої роботи на ярмарку Photo Kyiv Fair, який пройде в столиці з 1 по 4 листопада.

Цього року ярмарок CHICAGO Central House пройде за адресою: вул. Антоновича, 44. Відвідувачі виставки зможуть побачити понад 500 фотографій музейного рівня, серед яких будуть і роботи всесвітньо відомих фотографів Масао Ямамото і Майкла Кенна.

Роботи цих майстрів можна буде не тільки побачити, а й придбати на стенді Барселонської галереї Valid Foto BCN Gallery.

«Можливість привезти колекції таких галерей, як Барселонська Valid Foto BCN Gallery або паризька Karavan Gallery – це дійсно подія. До того ж, тільки на Photo Kyiv Fair можна буде побачити унікальні роботи з приватних колекцій і колекційні фотокниги, відвідати майстер-класи від кращих експертів в області фотографії », – зазначають організатори.

Також під час ярмарку працюватиме спеціальна освітня програма, під час якої експерти з України, Швейцарії, Франції та Нідерландів проведуть лекції і зможуть відповісти на питання публіки.

Вхідний квиток на один день заходу обійдеться в 100 грн, а абонемент на всі чотири дні ярмарку буде коштувати 200 гривень.

Час роботи ярмарку: четвер з 12.00 до 20.00, п’ятниця – з 12.00 до 20.00; субота – з 12:00 до 22.00; неділя – з 12:00 до 18.00.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.