У Києві підліток врятував людей від пожежі

1120

У Солом’янському районі підліток врятував від пожежі мешканців п’ятиповерхового будинку.

У Солом’янському районі столиці 15-річний підліток врятував людей від пожежі. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Києві.

Як розповіли рятувальники, на початку травня їм надійшов виклик про пожежу в будинку 41 на проспекті Комарова. Коли пожежники прибули на місце, їм не довелося евакуювати мешканців п’ятиповерхівки, так як всі вони вже були на вулиці. Пожежа виникла в одній з квартир на п’ятому поверсі, полум’я могло перекинутися на дах.

З’ясувалося, що до приїзду пожежних підліток, незважаючи на сильне задимлення в під’їзді, пробіг по всіх поверхах. Він стукав у кожні двері, щоб попередити людей про пожежу. Він вивів людей на вулицю, а потім просто відправився додому. Завдяки його діям в той день ніхто не постраждав.

Підлітком, що врятували мешканців будинку від пожежі, виявився 15-річний Андрій Буртовий. У той день він разом з однокласниками повертався зі школи і побачив, як з п’ятого поверху валить густий чорний дим. Так як дим валив з вікон квартири на п’ятому поверсі, не всі мешканці будинку могли його побачити.

«Прибігши до під’їзду, я зрозумів, що більшість жителів не знає про пожежу, тому вирішив їх попередити. Усередині під’їзду було багато диму, особливо на п’ятому поверсі. Закриваючи обличчя від диму, я почав стукати в кожні двері і розповідати людям про пожежу. Страшно тоді не було, думав тільки, як швидше оповістити людей. Переконавшись, що зробив все можливе і що жителі вийшли на вулицю, я пішов додому. Подяки не очікував. Всі здорові і щасливі – це головне », – розповів Андрій.