п`ятниця, 1 грудня

У Києві пенсіонер здав в банк 300 тисяч гривень, віддрукованих на ксероксі

Київський пенсіонер став жертвою шахраїв при спробі обміняти велику суму валюти у приватного міняли. У банківських упаковках йому підсунули гривні, видрукувані на ксероксі.

У Києві в одному з відділень ПриватБанку службою безпеки банку затриманий і переданий поліції пенсіонер, який намагався покласти в банк близько 300 тисяч фальшивих гривень.

На сайті банку повідомляється, що фальшивки були виготовлені за допомогою звичайного ксерокса і призначалися в якості передоплати за автомобіль.

За словами затриманого, ці гроші він отримав в “фірмовій” упаковці одного з приватних українських банків від нелегального валютного міняли в якості оплати за 11 тисяч доларів США.

З нелегальними “валютниками” клієнт познайомився в Інтернеті, а отримані гроші перерахувати полінувався.

“Вилучені фальшивки навіть фальшивими грошима назвати складно, таку підробку видно без застосування спецобладнання”, – зазначив керівник служби безпеки “ПриватБанку” Сергій Болотін.

Вилучені фальшивки і їх власник передані поліції. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження, поліція вживає заходів із затримання “валютника” і його можливих спільників.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.