Вівторок, 28 березня

У Києві оголосили конкурс на талісман міста (відео)

Переможцю в конкурсі на кращий талісман обіцяють 100 тисяч гривень.

Конкурс на новий символ столиці оголошує мерія міста і готова викласти за оригінальну ідею 100 тисяч гривень. Про це йдеться в репортажі телеканалу «Україна».

Мета туристичного талісмана – популяризувати місто та залучати гостей з-за кордону. Символ будуть друкувати на листівках, футболках, м’ячах і брелоках. Поборотися за приз може кожен.

Вже через 4 місяці тут – на головній арені країни – Олімпійському зустрінуться дві найсильніші футбольні команди Європи.

Столиця довго боролася за право провести фінал Ліги чемпіонів. І тепер міська влада хоче, щоб на вулицях Києва туристів зустрічав талісман міста. Про нього думали давно. І ось привід вирішили вибрати саме до матчу світового масштабу. Навіть оголосили конкурс. І чималу винагороду.

Екскурсовод Юлія Бевзенко пропонує не зациклюватися на історії. І не боятися експериментів. Символом столиці, на її думку, може бути навіть котлета по-київськи. Бронзовий пам’ятник столичному делікатесу недавно встановили в центрі міста.

Такі пам’ятники Юлія хоче встановити по всьому Києву – київському торту, або знаменитій Київській перепічці. Але, на жаль, нічого з цього не може бути офіційним талісманом. Тому що неживі предмети. Так само, як і київські каштани.

У мерії вже визначилися – це повинна бути якась тваринка. Щоб привітно зустрічала гостей. Ідеї ​​киян і туристів – найрізноманітніші: орел, панда, єнот, кішка.

Свій варіант талісмана столиці можна намалювати і відправити на конкурс вже через місяць. Взяти участь зможе кожен, хто хоч раз тримав у руці олівець.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.