Субота, 3 червня

У Києві главу Росспівробітництва облили зеленкою і фекаліями (фото, відео)

На Подолі в Києві націоналісти облили фекаліями і зеленкою главу Росспівробітництва.

У Києві націоналісти з організації С14, які раніше розігнали циганський табір на Лисій горі, облили зеленкою і фекаліями главу Росспівробітництва Костянтина Воробйова. Про це повідомив Rodion Shovkoshytnyi на своїй сторінці в Facebook.

«Воробйов прилетів з Майорки посвяткувати Перемогу в Києві. Спонсор “Безсмертного полку” якраз туди і збирався. Я абсолютно випадково опинився поруч. Сидів в машині, читав філософські трактати німецьких класиків, якраз по радіо грала композиція групи “Пирятин” “Арта”. І раптом щось сталося, підлітають якісь невідомі патріоти, С14 – і зеленкою його, і гівном його. Я людина вихована, прикрутив радіо, відклав трактат, зняв це дійство. Вийшов перепитати, чи все в порядку », – розповів він.

Сам Воробйов розповів, що націоналісти напали на нього біля будинку в центрі Києва,коли глава Росспівробітництва йшов покладати квіти до Вічного вогню на честь Дня Перемоги.

«Я якраз намагався їхати до місця, де збираються кияни традиційно 9 травня вранці, і разом з колегами і друзями покласти квіти до Вічного вогню і до пам’ятника Миколі Ватутіну. На виході з під’їзду на мене напали ззаду кілька людей … і облили мене нечистотами і зеленкою », – розповів Воробйов.

За його словами, націоналісти йому погрожували і обіцяли в наступний раз вчинити «серйознішу розправу, не пояснюючи причини». Також він заявив, що учасники акції за ним стежили і точно знали, де і коли на нього напасти. Глава Росспівробітництва має намір звернутися в поліцію за фактом нападу.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: