Середа, 22 березня

У Києві демонтують частину блокпостів

Столична влада разом з військовими вирішили прибрати з доріг Києва частину блокпостів, засипати окопи та демонтувати бліндажі, в яких уже нема потреби.

Про це повідомила Київська міська військова адміністрація в своєму «Телеграмі».

Зазначено, що це було спільне рішення КМВА та командування Угруповання сил і засобів оборони Києва, зважаючи на те, що загроза бойових дій в Києві «була зведена до мінімальної». Вони називають такі дії «удосконаленням системи інженерних загороджень у столиці».

Водночас інженерні споруди, які й надалі повинні виконувати свою безпекову функцію для столиці, залишатимуться. Більш того, планується замінити на нові непридатні протитанкові їжаки, бетонні блоки, мішки з піском, укріпити бліндажі, привести до ладу окопи.

Ще частину інженерних загороджень, в яких може виникнути потреба, переведуть у «сплячий» режим. Тобто, як пояснили в КМВА, такі блокпости приберуть з проїжджої частини, але бетонні блоки, мішки з піском, протитанкові їжаки залишать у визначених, звідки їх, у разі потреби, можна буде швидко повернути для використання у бойовому режимі.

«Впровадження такого системного рішення зробить Київ більш комфортним для мешканців. Таким чином, ми розвантажимо дороги столиці, що дозволить киянам більш вільно пересуватися містом», — зазначив начальник КМВА Сергій Попко, додавши, що повністю всю систему інженерних загороджень приберуть вже хіба після війни.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.