Середа, 27 вересня

У Кличка налаштовані забирати приміщення-укриття у недобросовісних власників

Столична влада має намір вилучати приміщення укриттів у приватних власників, якщо вони їх утримують неналежним чином або не допускають в них людей під час повітряної тривоги.

Про це повідомив мер Віталій Кличко.

За його словами, це одне із комплексу рішень, який Київрада має ухвалити на сьогоднішньому засіданні.

Також заплановано звернутися до Кабміну і Верховної Ради щодо законодавчого запровадження кримінальної відповідальності за недопуск людей до укриттів.

Заслухають депутати також звіт за результатами перевірки укриттів.

Кличко зазначив, що протягом 2022-2023 років в Києві провели понад 9 тисяч перевірок укриттів. За їх результатами районним адміністраціям надавали доручення щодо оперативного усунення недоліків. Окрім того, додав він, главам районів «систематично надавалися доручення про належний контроль за станом укриттів. Як комунальної, так і державної та приватної форм власності». Голови РДА, в свою чергу, звітували про виконання доручень, подавали заявки на фінансування ремонтних робіт, на що Київрада виділяла кошти.

Як повідомляв TopKyiv.info, у Києві перевірили 3 382 укриття, і виявили, що абсолютна більшість з них залишаються без вільного доступу. 35% укриттів не придатні для експлуатації.

Читайте також:

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.