Вівторок, 31 січня

У Києві представили дизайнерський одяг для комунальників

Під час Ukrainian Fashion Week відбувся окремий показ моделей одягу для столичних комунальних служб. Зіркою показу став Володимир Кличко, який пройшовся по подіуму у формі Муніципальної охорони.

Про це повідомляє пресслужба мера Києва.

Такий міський проект було створено для того, що працівники комунальних служб столиці змогли мати гарний, стильний, а головне – зручний одяг.

«Я звернувся до оргкомітету Ukrainian Fashion Week з ідеєю «переодягнути» працівників комунальних служб міста. Вони погодилися. Ми залучили чотирьох молодих українських дизайнерів – Володимира Демчинського, Ядвігу Нетикшу, Софію Русинович та Кирила Харитонцева, які в липні розробили ескізи форми, а потім уже їх представили на моделях. Дехто з дизайнерів захопився цим напрямом і продовжує створювати колекції у стилі робочого одягу», – прокоментував Кличко.

Кожен з дизайнерів підготував по п’ять моделей одягу – для працівників метро, швидкої допомоги, Муніципальної охорони, «Київпастрансу» та «Київзеленбуду». Всього було представлено 20 відів уніформи. Це поки що зразки, які згодом адаптують до реального життя.

 
Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.