п`ятниця, 27 січня

У кінотеатрі «Київ» демонтують крісла (фото)

Роботи ведуться в Червоному залі кінотеатру.

У Червоному залі кінотеатру «Київ» демонтували глядацькі крісла. На тлі ситуації із завершенням договору оренди і можливою зміною власника ці дії викликали занепокоєння в соцмережах. Про це пише «Хаморочес».

Напередодні заступник директора кінотеатру Ірина Шинкаренко повідомляла, що в Червоному залі починають замінювати крісла. Ремонт роблять перед прем’єрою фільму «Крути 1918», яка відбудеться 29 січня, в сто першому річницю історичної події.

На прем’єру кінострічки повинні прийти президент Петро Порошенко і прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Також в лютому в кінотеатрі «Київ» будуть проходити фестивалі французького та американського кіно. За словами Шинкаренка, квитки на кінопокази продають до кінця лютого.

Раніше ми писали, що «Культурному центру Кінотеатр” Київ “» відмовили у продовженні оренди після четвертого січня. КМДА пропонує взяти на себе управління кінотеатром, включивши його в комунальній мережі «Київкінофільм».

Директор Департаменту культури КМДА Діана Попова вважає, що передача «Києва» на баланс комунального підприємства вбереже його від долі кінотеатрів України і Кінопанорама, які перебували у приватній власності і закрилися в жовтні 2018 року.

З іншого боку, прихильники нинішньої адміністрації кінотеатру висловлюють сумнів в здатності комунальних менеджерів розвивати кінотеатр, а також нагадують, що «Київ» ефективно працює при нинішньої команди, яка у 2000 роки провів в будівлі капітальний ремонт і закупила нове обладнання.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.