У двох столичних супермаркетах з’явилися каси самообслуговування (фото)

767

У супермаркетах «Сільпо» встановили каси самообслуговування.

У двох столичних супермаркетах «Сільпо» встановили каси самообслуговування. Про це повідомляє UBR.

Касами самообслуговування обладнали супермаркет біля Палацу спорту, на Спортивній площі, 1, і магазин на Виноградарі. У компанії відзначили, що це пілотний проект, в перший час за роботою «роботизованих» кас буде стежити співробітник супермаркету. Він стане допомагати покупцям, а заодно наглядати за ними.

Відзначається, що каси обладнані системами безпеки. Проте в «Сільпо» не впевнені, що час кас самообслуговування в Україні вже настав. За результатами пілотного проекту в компанії ухвалять рішення, чи варто обладнати подібними касами інші магазини мережі.

«Це пілотний проект. При його розробці ми вибирали магазини в різних районах: спальний і центр. Так ми зможемо зрозуміти, як люди реагують на “самокасси”, наскільки їм зручний такий формат і де краще в майбутньому нам відкривати каси самообслуговування », – пояснили в« Сільпо ».

Також в компанії пояснили, як користуватися «роботизованими» касами: покупець сканує товар, складає його на контрольну платформу, вибирає зручний йому тип оплати та завершує покупку. Всі контрольні платформи обладнані спеціальними датчиками, які дозволяють порівнювати відсканований і покладений на платформу товар.