Середа, 31 травня

У центрі столиці створили мурал на честь розстріляного росіянами українського вояка

Він втомлено, але твердо промовив «Слава Україні!», а російські нелюди випустили в нього чергу з автоматів. Шокуюче відео, на якому зафіксовано, як росіяни розстріляли полоненого українського військового, на початку березня збурило українську і світову спільноту. Згодом було повідомлено, що убитий Герой на відео — це військовослужбовець ТрО Олександр Мацієвський.

І ось днями в Києві з’явився мурал, присвячений йому та всім іншим українським Героям, які поклали своє життя за Україну.

Стінопис створив французький художник Крістіан Гуемі, який виступає під псевдонімом С215, на одній з адміністративних будівель Верховної Ради України. На муралі зображено Олександра Мацієвського в останні миті його життя. Він стоїть з цигаркою у роті, у військовій формі з нашивкою-прапором України. Художник намалював Героя на тлі українського прапора. Вгорі — напис: «Слава Україні! Героям Слава!».

мурал Олександру Мацієвському в Києві

«Ми завжди повинні пам’ятати про подвиг кожного нашого Героя, кожної Героїні, які ціною всього наближають перемогу України над жорстоким російським агресором. І ця пам’ять має увічнитись із покоління в покоління», — прокоментував появу цього муралу керівник апарату Ради В’ячеслав Штучний.

В прес-службі апарату ВР уточнили, що ідея створення муралу в Києві виникла у січні цього року під час офіційного візиту делегації українського парламенту до Франції, де вона відвідала фотовиставку робіт Крістіана Гуемі.

Читайте також:

У Рівному створили мурал в пам’ять про Олександра Мацієвського

Операторам БПЛА присвятили новий патріотичний мурал у Києві

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.