Четвер, 21 вересня

У червні в Києві демонтували більше 2400 незаконних рекламних конструкцій

У столиці триває боротьба з незаконною рекламою. Лише за червень в місті демонтували більше 2400 незаконних конструкцій, а це майже 6000 кв. м реклами.

Як повідомили управління з питань реклами КМДА та КП «Київреклама», найбільше минулого місяця було демонтовано конструкцій на фасаді — 1451, штендерів — 624 та конструкцій на паркані — 202.

«Номінація «Найкращий демонтаж»: Врятований кіт на вулиці Анни Ахматової», — зазначено у повідомленні.

Повідомляється, що найбільшою демонтованою конструкцією була тумба, що стояла окремо біля метро «Теремки». Її площа складала 88 кв. м.

Найбільше за червень демонтували незаконних вивісок і реклами на просп. Володимира Івасюка (неподалік парку Наталка) — 185 конструкцій.

Загалом же демонтажі проводилися на вулиці Анни Ахматової, проспекті Миколи Бажана (Дарницький район), проспекті Володимира Івасюка (Оболонський район), вулиці Січових Стрільців (Шевченківський район), проспекті Академіка Глушкова (Голосіївський район) та за іншими адресами.

Управління з питань реклами КМДА та «Київреклама» закликали підприємців дотримуватись правил розміщення рекламних конструкцій в місті.

Загалом за перше півріччя 2023 року в Києві демонтували 12 059 незаконних рекламних конструкцій.

Раніше в КМДА заявляли, що планують до кінця 2023 року демонтувати 25 тис. рекламних конструкцій, розміщених незаконно.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.