У червні кияни отримають нові єдині квитанції зі старими боргами

793

У нові платіжки будуть включені різні комунальні послуги.

У червні кияни отримають нову єдину квитанцію на оплату комунальних послуг, в якій окремою графою будуть вказані борги перед «Київенерго». Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У нові платіжки будуть включені послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, холодного водопостачання та водовідведення, гарячого водопостачання та опалення. Також в платіжках буде вказано борг за попередні періоди перед «Київенерго» за опалення і гарячу воду, якщо він є у споживача.

Бланк єдиною квитанцією буде складатися з чотирьох основних блоків:

КП «Керуюча компанія … району» – послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, інші послуги;
«Київводоканал» – постачання холодної води і водовідведення, централізоване водовідведення гарячої води;
«Київтеплоенерго» – поставки гарячої води і опалення (під час опалювального сезону);
«Київенерго» – заборгованість за послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, спожитих до 1 травня 2018 року.
За словами чиновників, нововведення заощадить час при оплаті комунальних послуг і позбавить киян від необхідності чекати окремі платіжки від постачальників послуг. Оплатити спожиті послуги можна буде як разом, так і окремо.

«Повну інформацію про нарахування споживачі можуть отримати в” Центрах комунального сервісу “(ЦКШ). Також кияни можуть отримати роз’яснення щодо нарахувань за попередні періоди, коли виконавцем послуг було “Київенерго”, і здійснити перерахунок, якщо має місце некоректне нарахування », – пояснив в. о. гендиректора ЦКШ Андрій Щербина.

Також він додав, що киянам не має необхідності укладати нові договори з «Київтеплоенерго», яке тепер є постачальником послуг гарячого водопостачання та опалення замість «Київенерго».