У ботанічному саду з’явився гігантський «золотий батон» (фото)

312

У ботанічному саду ім. Гришка з’явився 100-метровий надувний «золотий батон».

У ботанічному саду ім. Гришка з ініціативи представництва ЄС в Україні незабаром відкриється «Парк корупції». Величезний надувний «золотий батон» стане його частиною.

«Головна мета – допомогти створити в Україні відкрите демократичне суспільство. Для цього потрібно забезпечити верховенство права … корупція існує всюди. Тому ми відчуваємо, що це наш обов’язок поділитися нашим досвідом в сфері боротьби з корупцією », – розповів глава представництва ЄС в Україні Юг Мінгареллі.

За інформацією Deutsche Welle, крім «золотого батона», в «Парку корупції» буде встановлено пам’ятник «Полеглим корупціонерам», який буде падати, коли одночасно дев’ять осіб натиснуть на кнопки. Також за допомогою віртуальної реальності можна буде відчути себе детективом Антикорупційного бюро і провести обшук в будинку корупціонера. Крім іншого, відвідувачі зможуть побачити зімбабвійський трильйон.

Для дітей в парку буде працювати лекторій, де їм пояснять, що таке корупція і чому вона є злом.

«Парк корупції» – це інтерактивний проект, який покликаний привернути увагу до проблеми топ-корупції, розповісти про її історію та методи боротьби з нею.

«Парк корупції» в ботанічному саду ім. Гришка працюватиме з 1 по 17 червня.