У «Борисполі» аварійно приземлився літак МАУ, що летів зі Львова до Єгипту

530

Через аварійну посадку МАУ перенесли виліт кількох інших рейсів.

Увечері в понеділок, 30 липня, в столичному аеропорту «Бориспіль» здійснив аварійну посадку літак авіакомпанії МАУ, який виконував рейс зі Львова в єгипетський Шарм-ель-Шейх.

На такі заходи екіпажу довелося піти через потрапляння птаха в один з двигунів повітряного судна.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник ГО «Варта-1» Ігор Зінкевич.

«Рейс PS5265 Львів – Шарм-ель-Шейх здійснив аварійну посадку в” Борисполі “, Київ після попадання птаха в двигун. Поки невідомо, коли буде наступний літак з Києва », – написав він.

Один з пасажирів цього рейсу Олексій Башкирцев розповів про те, що трапилося.

За його словами, під час зльоту літака у Львові в лівий двигун врізалася зграя птахів, внаслідок чого у повітряного судна виникли проблеми з набором висоти. Пілот закликав пасажирів заспокоїтися і продовжив набір висоти. Після цього літак почав кружляти «на одному місці», спалюючи зайве паливо, а потім екіпаж запросив і успішно здійснив аварійну посадку в «Борисполі».

За даними сервісу flightradar24.com, рейс PS5265 вилетів зі Львова о 16:46. Над Чернівцями судно пішло з маршруту і повернуло в бік Києва. Потім літак зробив кілька кіл в повітрі на південний схід від столиці і о 18:30 приземлився в «Борисполі».

Згідно з даними онлайн-табло аеропорту «Бориспіль», о 22:25 того ж дня рейс PS5265 все-таки вилетів в Шарм-ель-Шейх.

Відзначимо, що на сторінці МАУ в Facebook з’явилося оголошення про зміни у розкладі ряду рейсів. Ймовірно, причиною став саме інцидент з літаком, що летів зі Львова в Шарм-ель-Шейх.