Вівторок, 28 березня

У Александа Шовковського стріляла колишня теща (відео)

Легендарний голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський повідомив про те, що піддався нападу з боку своєї колишньої тещі.

Відео інциденту він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

За словами Шовковського, на Великдень, 8 квітня, він приїхав до будинку колишньої дружини, щоб поспілкуватися з донькою. Однак тієї в будинку не виявилося.

«Приїхавши у встановлений судом і підписані Ольгою Альонової Леонідівною час і місце, для того щоб забрати дочку в неділю, ні матері ні дочки в будинку не виявилося», – написав він.

Замість них Шовковського зустріла агресивно налаштована мама колишньої дружини Любов Павлівна, яка почала вимагати, щоб він забрався геть. Коли той не підкорився, жінка почала кидати камінням у нього і його супутницю. А після цього озброїлася пістолетом і зробила кілька пострілів у бік екс-футболіста.

«Спочатку Альонова Любов Павлівна прицільно в голову кидала в мене камінням, завчасно заготовленими, з балкона, а потім в мене почала стріляти з пістолета! Вона здійснила 3 ​​постріли, цілячись в мене. На постріли вибігли люди з сусідніх будинків і запропонували надати допомогу », – розповів Шовковський.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.