Четвер, 28 вересня

Троєщину і Борщагівку з’єднає швидкісний трамвай-електричка

Київські райони Троєщина і Борщагівка може з’єднати швидкісний «трам-трейн» (трамвай-електричка), який зможе курсувати як по трамвайних, так і по залізничних коліях.

Про це повідомляється в газеті «Хрещатик» від 27 лютого цього року.

Для реалізації цього проекту в «Київпастрансі» збираються розробити проект об’єднання мережі швидкісного трамвая і електрички. На даний момент, існує три варіанти маршрутів з’єднання швидкісного трамвая та міської електрички.

Перший маршрут: від вул. Милославської по Троєщинський лінії швидкісного трамвая ст. «Троєщина-2», по Південному півколу міської електрички через ж / м Березняки, з переходом на Борщагівську лінію швидкісного трамвая в районі залізничної платформи «Північна» (ст. «Київ-Пасажирський»), далі за існуючою лінії ЛРТ до станції «Кільцева дорога », з організацією заїзду в депо ім. Шевченко через трамвайну лінію по пр. Академіка Корольова;

Другий маршрут: від вул. Милославської по Троєщинський лінії швидкісного трамвая ст. «Троєщина-2», по Південному півколу міської електрички через ж / м Березняки, через Караваєві дачі, з заїздом в трамвайне депо ім. Шевченко зі станції «Київ-Волинський»;

Третій маршрут: від вул. Милославської по Троєщинський лінії швидкісного трамвая до ст. «Троєщина-2», по Північному півколу міської електрички через станцію «Київ-Петрівка», з заїздом в трамвайне депо ім. Шевченко зі станції «Київ-Волинський».

Якщо в результаті розробки проекту виявиться, що даний вид транспорту є економічно доцільним, його можуть ввести в експлуатацію в 2020 році. Відзначається, що для «трам-Трейн» не доведеться будувати нові шляхи, але потрібно буде закупити спеціальні вагони, які зможуть їздити по обом типам рейок.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.