Трамваї в Києві стали частіше сходити з рейок: водії озвучили причину

283
трамвай київ

У столиці швидкісний трамвай на Борщагівку двічі за тиждень сходив з рейок. Рух трамваїв було заблоковано протягом години. Так, нещодавно інцидент стався вранці на проспекті Академіка Корольова. Вагони піднімали на рейки автокраном.

Пише Сьогодні

“Ну, може, десь півгодини, або більше. Я тільки бачила, як він став, потім його краном підняли і поставили”, – розповіла киянка Галина Іванівна.

Трамвай зійшов з рейок майже на тому ж місці що і тиждень тому.

“Ну, звичайно, це не добре. Переляк, страх – як люди будуть на це реагувати. Там і діти, і дорослі, і старі – вони ж можуть і поранитися”, – каже киянка Ніна Павленко.

Тим часом, пасажири відзначили закономірність: сходять трамваї тільки певної марки, які порівняно недавно почали курсувати на швидкісній лінії.

“Синенькі такі не сходять, сходить такий сіренький є трамвайчик. Я думаю, що це, мабуть, в ньому і причина”, – вважає Людмила Перевідін, пасажирка трамваю.

А вагоновожата зізнається: по колії на лінії неможливо нормально їхати – занадто стара.

“Ця колія не відповідає сучасній їзді, вона дуже розбита. Їдемо, і скрізь у нас швидкісні обмеження”, – розповіла Ольга Заболотна, водій трамвая.

Ми направили запит в “Київпастранс” з питанням, чому ж трамваї сходять з рейок вже вдруге за тиждень, і чи є постраждалі в аваріях, але відповіді нам до сих пір не надали.

Нагадаємо, 1 лютого трамваї сходили з рейок двічі за день – на Контрактовій площі та на Лісовому. У другому випадку трамвай розігнався і не зупинився, поки не зніс два стовпи. На щастя, обійшлося без постраждалих.