Субота, 23 вересня

Торговельну мережу «Цитрус» звинувачують у сексизмі через рекламу

Громадська організація Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» звинуватила торгову мережу «Цитрус» в поширенні сексистської реклами.

Про це організація заявила на своїй сторінці в Facebook.

Як кажуть в організації, реклама «Цитруса» рясніє фактами об’єктивації жінок, приниження їхньої людської гідності і трансляції гендерних стереотипів.

«Натяки “нижче пояса” і відверта насмішка над жінками стали своєрідним фірмовим почерком компанії. Тиражуються рекламні гасла на кшталт “Взяла в кредит, а не те, що ти подумав”, “Розмір твого резюме – не головне”, “Подарунок, кращий ніж кекс” та інші. Як правило, все це супроводжується еротизованими зображеннями жінок. Викликає подив таке презирство до споживачів. Вважаємо, що не можна розраховувати на успіх в бізнесі і в той же час втоптувати в бруд своїх покупців », – заявили в громадській організації.

Торговельну мережу «Цитрус» звинувачують у сексизмі через рекламу

Ліга захисту прав жінок зажадала від «Цитруса» публічно вибачитися за дискримінаційну рекламу і змінити свій маркетинговий підхід, тобто ставитися з однаковою повагою і до чоловіків, і до жінок.

Якщо ж «Цитрус» не прислухається до цих вимог, громадська організація обіцяє ініціювати кампанію по бойкоту магазинів мережі.

Відзначимо, що «Цитрус» поки що офіційно ніяк не відреагував на звинувачення.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.