Телеканал «Інтер» оштрафували через концерт до 9 травня

279
"Дамо всім і швидко!" "Сепаратистський" новорічний вогник "Інтера" розлютив українців

Нацрада оштрафувала телеканал «Інтер» через скандальний концерт до 9 травня.

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення оштрафувала телеканал «Інтер» на 4,046 млн грн через скандальний концерт до 9 травня.

Про це повідомляє видання «Ліга».

Повідомляється, що рішення щодо штрафу було прийнято одноголосно. Всі члени ради погодилися, що під час концерту було присутнє розпалювання ненависті, расової або релігійної ворожнечі. Це є порушенням статті 6 закону «Про телебачення і радіомовлення» та статті 28 закону «Про інформацію». Подібні порушення караються штрафом в розмірі 25% ліцензійного збору.

Накладений на телеканал «Інтер» 4- мільйонний штраф став найбільшою сумою, яку призначала Нацрада за всю історію застосування цієї санкції. У телеканалу є місяць на оплату штрафу.

За даними видання «Детектор.медіа», керівництво телеканалу не погоджується з даними санкціями і готується подати до суду на Нацраду.

«Нічого, крім засудження нацизму і демонстрації ролі України в боротьбі за перемогу, даними концертом” Інтер “не мав на увазі. Кожне слово було юридично виваженим. Відстежити на 100% реакцію громадськості неможливо. Частина людей на одній стороні, друга на іншій, жодна з них не має пріоритету. З моєї точки зору, в Національної ради немає юридичних підстав для такої санкції. Зустрінемося в суді », – зазначила юрист медіагрупи« Інтер »Ольга Мусійко.

Нагадаємо, 9 травня цього року телеканал «Інтер» транслював концерт, присвячений Дню перемоги у Другій світовій війні. Ведучі  даного заходу заявляли зі сцени про необхідність не допустити перейменування вулиць в Україні в честь «фашистських злочинців».