п`ятниця, 27 січня

«Технічна помилка»: Зеленський пояснив, чому в новорічну ніч його звернення показали перед президентом

Появу перед привітанням Порошенка в ефірі “1 + 1” Зеленський пояснив технічною помилкою.

Шоумен і потенційний кандидат в президенти Володимир Зеленський пояснив, чому в новорічну ніч замість курантів і привітання Петра Порошенка в ефірі каналу «1 + 1» показали його звернення. Про це повідомляє «Українська правда».

За словами Зеленського, своє новорічне звернення він записав окремо 28 грудня після зйомок в Черкасах, потім його додали в новорічну програму. А то, що привітання президента показали після звернення Зеленського, шоумен назвав технічною помилкою.

«Але чому такою була довжина всього контенту, і чому президент був трохи пізніше, я думаю, що це технічна помилка. Я нічого не планував, даю слово. Я не можу відповідати за канал. Думаєте, це я придумав такий прикол, що давайте мене покажемо, а його (Петра Порошенка) відсунемо. Немає взагалі. Ми не маємо відношення до президента. Ми робили свою програму », – заявив Зеленський.

Раніше генеральний директор «1 + 1 Медіа» Олександр Ткаченко пояснив ситуацію тим, що показувати привітання президента під бій курантів – «радянська традиція».

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.