Театр на Подолі переміг у всеукраїнському архітектурному конкурсі

276

Проект Театру на Подолі був розроблений бюро Drozdov & Partners.

Театр на Подолі отримав Гран-прі всеукраїнського конкурсу Ukrainian Urban Awards, а також зайняв перше місце в номінації «Архітектура культурно-соціальних об’єктів». 

Проект Театру на Подолі був розроблений бюро Drozdov & Partners архітектора Олега Дроздова і реалізований в 2017 році. Початковий вигляд будівлі, будівництво якого зупинилося в 1990-і, в новому проекті реконструкції зазнав значних змін. Замість Псевдокласичної будівлі було вирішено побудувати сучасну, яка різко контрастує з іншими будівлями на Андріївському узвозі. Таке архітектурне рішення викликало запеклі суперечки серед киян. Зараз Театр на Подолі є найсучаснішим з технічної точки зору театром в Україні.

Всього в конкурсі Ukrainian Urban Awards взяли участь понад 500 проектів з усієї України. Їх оцінювали в декількох номінаціях, серед яких: житлова архітектура, комерційна архітектура, архітектура змішаного типу використання, реновація / реконструкція історичного об’єкта, архітектура громадських об’єктів, ландшафтна архітектура і планування, інновації в будівництві.