п`ятниця, 24 березня

Таки добудують: коли відкриють та як виглядатиме найбільший в Україні ТРЦ “Республіка”

У наступному році в Голосіївському районі Києва має відкритися найбільший торгово-розважальний центр України «Республіка».

Торговий центр “Республіка”, будівництво якого в Голосіївському районі Києва було припинено в 2015 році рішенням тодішнього інвестора об’єкта – компанії “Мегаполісжитлобуд”, яку пов’язують з бізнесменом Дмитром Фірташем, відкриється в 2018 році, повідомила директор консалтингової компанії UTG, яка виступає ексклюзивним брокером ТРЦ, Євгенія Локтіонова, пише Уніан.

“Ми можемо з упевненістю сказати, що “Республіка” наступного року відкриється. У нього з’явиться новий власник”, – сказала вона.

За словами Локтіонової, на сьогоднішній день з ТРЦ “Республіка” підписано 75% контрактів із операторами.

“За ці роки жоден оператор не відмовився від контракту. Попередні договори перепідписуються щороку”, – зазначила Локтіонова.

ТРЦ "Республіка"

За її словами, об’єкт на момент зупинки будівництва був готовий на 98%. Також вона повідомила, що в наступному році після передачі прав нового власника і заходу в ТРЦ “Республіка” найбільших операторів – “Ашан” і Inditex – для виконання ремонтних робіт потрібно від 4 до 6 місяців, щоб відкрити торговий центр.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.