Суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки глави МОЗ

303

Позов про заборону Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я подав депутат від «Радикальної партії» Ігор Мосійчук.

Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України.

Відповідний позов був поданий народним депутатом України від «Радикальної партії» Ігорем Мосійчук.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав лідер «радикалів» Олег Ляшко, опублікувавши відповідну постанову суду.

Згідно з документом, 1 лютого Мосійчук подав заяву про забезпечення адміністративного позову шляхом заборони Уляні Супрун виконувати обов’язки Міністра охорони здоров’я України.

У своєму клопотанні Мосійчук посилався на «очевидну протиправність дій Супрун» на посаді глави МОЗ, оскільки її призначення на цю посаду не було вироблено в установленому порядку. Тому, на час розгляду адміністративної справи за своїм позовом він вимагав «встановити правовий порядок в питанні виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України».

Суд частково задовольнив адміністративний позов Мосійчука. Згідно з постановою суду, Уляні Супрун заборонено виконувати будь-які дії, спрямовані на виконання повноважень Міністра охорони здоров’я України, передбачені низкою законів і правових актів. Постанова набула чинності з моменту підписання.

Тепер у Уляни Супрун є 15 днів на те, щоб його оскаржити.