Неділя, 5 лютого

Виконали обіцянку: Uklon відмовився від автомобілів Lanos

Також сервіс Uklon відмовився ще від кількох бюджетних марок машин.

Таксі-сервіс Uklon офіційно відключив останні автомобілі Lanos з системи, а також ще кілька автомобільних марок, що не відносяться до класу «Комфорт». Про це повідомив засновник і головний виконавчий директор компанії Віталій Дятленко.

«У грудні 2017 роки ми заявили, що Uklon доріс до рівня, коли може запропонувати своїм користувачам в Києві поїздки тільки на комфортних авто. Як то кажуть, обіцяєш – роби. З першого дня 2018 роки ми припинили додавати в систему нові “Ланоси”, а сьогодні відключили з системи останні », – зазначає Віталій Дятленко.

Слідом за Lanos також були виключені автомобілі марок Daewoo Matiz, Daewoo Sens, Chevrolet Lanos, Chevrolet Matiz, Geely CK і Chery Kimo. За словами Дятленко, нинішня модель роботи Uklon дозволяє сервісу обійтися без машин даних марок.

Нагадаємо, що в кінці 2017 року компанія Uklon заявила, що збирається відмовитися від автомобілів Lanos до кінця 2018 року. У грудні минулого року в Uklon сказали, що вже перестали підключати Lanos до системи, а також планують відмовитися від використання машин з Єврономерами.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: