Середа, 1 лютого

Столичний кондуктор робить маршрут пасажирів веселішим (фото, відео)

Молода дівчина підходить до своєї роботи творчо.

В одному зі столичних тролейбусів працює креативний кондуктор Валерія. Щодня 18-річна дівчина, яка приїхала з Донбасу, створює святковий настрій пасажирам. Про це повідомляє ТСН.

Валерія з дитинства мріяла працювати кондуктором. Її бажань ніхто не розумів, але від своєї мрії вона не відступила і підійшла до своїх обов’язків творчо. Квиточки дівчина пробиває компостером зі сніжинками, листочками і сердечками. За словами Валерії, пробивати квитки незвичайними компостерами веселіше. Правда, звертають на це увагу в основному діти.

«Подумала, що нудно, люди їздять завжди сумні. Особливо з роботи, на роботу. Вирішила якось піднімати настрій », – розповіла дівчина.

Настрій пасажирам кондуктор піднімає не тільки сніжинками, а й святковими нарядами. Так, наприклад, в День Незалежності Валерія вийшла на маршрут в вишиванці і вінку, а на Хелловін – в костюмі відьми.

Пасажири вже впізнають усміхнену дівчину, а керівництво не перешкоджає її творчим проявам. Сама ж Валерія говорить, що не збирається надовго затримуватися в салоні, а планує сісти за кермо тролейбуса.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.