Столичного маршрутника змусили вибачитися перед матір’ю загиблого бійця АТО (відео)

200
1

Перевізник теж вибачився перед жінкою.

Водій столичної маршрутки, який образив матір загиблого лейтенанта, став на коліна перед жінкою і вибачився. Про це повідомляє «Цензор.Нет».

Близько сотні ветеранів АТО зібралися на кінцевій зупинці маршруток на перехресті вулиць Ірпінської та Чорнобильської, щоб поговорити з водієм, який образив матір загиблого в АТО лейтенанта міліції Володимир Кравчука.

Причиною розмови став інцидент, що стався в понеділок, 4 лютого. Жінка увійшла в маршрутку біля станції метро «Житомирська» і показала посвідчення члена сім’ї загиблого. Однак водій відмовився безкоштовно везти пасажирку, їй довелося заплатити за проїзд. Коли жінка виходила на своїй зупинці, маршрутчик кинув їй услід образу.

Під час зустрічі з ветеранами АТО водій встав на коліна і вибачився перед матір’ю загиблого бійця. Представник перевізника також приніс вибачення жінці і запевнив, що подібних ситуацій більше не повториться.

Лейтенант міліції Володимир Кравчук був командиром взводу спецпідрозділу «Барс». Він загинув від кулі ворожого снайпера 19 червня 2014 року під час операції зі звільнення населених пунктів Лиманського району Донецької області.