Неділя, 4 червня

Столична влада допомагатиме опікунам безпритульних тварин

У Києві запускається програма піклування над безпритульними тваринами, за допомогою якої столична влада планує вирішити проблему бездомних тварин гуманними методами.

Про це повідомляється на сторінці Департаменту міського благоустрою КМДА в Facebook.

Зоозахисники, яким не байдужа доля безпритульних тварин, зможуть отримати посвідчення опікуна. Власники таких посвідчень зможуть безкоштовно отримати послуги зі стерилізації та лікування безпритульних тварин в міській клініці ветеринарної медицини.

«Опікун – це не та людина, яка привезла тварину на стерилізацію, а потім викинула його на вулицю, а той, який реально надалі дбає про долю тварини», – зазначив директор Київської міської лікарні ветеринарної медицини Михайло Заславський.

Процедура опікунства буде виглядати наступним чином. Коли власник посвідчення бачить на вулиці недоглянуту тварину, йому слід звернутися в Службу зоодопомоги при Київській міській лікарні ветеринарної медицини за телефоном: (044) 534 01 35. На виклик приїде оперативна група, виловить тварину і доставить її до ветеринарної клініки. Там тварина пройде повне обстеження, стерилізацію і лікування, якщо таке необхідно. Після вакцинації тварину відпустять на місце проживання, а опікун буде зобов’язаний займатися твариною надалі.

Бажання стати опікунами тварин вже висловили 348 киян. Щоб отримати посвідчення опікуна, необхідно звернутися в Київську міську лікарню ветеринарної медицини за адресою вул. Відрадна, 61 і надати два фото, копії паспорта та ідентифікаційного коду для укладення договору про співпрацю.

«Найактивніші 18 киян вже стали офіційними опікунами тварин. Відданість справі захисту тварин, дбайливе ставлення до них визначені за результатами моніторингу їх діяльності протягом довгого часу. Опікуни дуже важливі в житті міста і дуже важливі для самих тварин. З їх допомогою ми максимально швидко вирішимо проблему регулювання чисельності бездомних тварин гуманними методами: стерилізацією, адаптацією і опікунством », – розповів Заславський.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.