Неділя, 3 грудня

Солом’янського маніяка випустили з поліції

Причиною тому є стаття, яка йому інкримінується.

Маніяка з Солом’янського району Києва, який нападав на жінок в темний час доби, відпустили на свободу. У райвідділі поліції, куди його доставили відразу після затримання, чоловік пробув менше доби. Про це пишуть «Факти».

Причиною того, що небезпечна для суспільства людина вийшла на свободу, стала стаття Кримінального кодексу, яку йому інкримінують – «Хуліганство». Про спробу згвалтування, як не дивно, мова не йде.

– Хоча є десятки заяв від постраждалих жінок! – розповів журналіст і громадський активіст Роман Малко. – Серед них є навіть неповнолітні – до мене звернулися батьки 17-річної школярки, на яку теж напав ця людина. Ще одна постраждала – вчителька. Маніяк напав на неї прямо на ганку школи! Якщо ця людина хвора, його потрібно лікувати. Або ж він повинен сидіти в тюрмі. А вийшло, що він знову на свободі. Може вільно ходити по вулицях у пошуках нових жертв.

Виходить, те, що він зривав з дівчат одяг (аж до нижньої білизни), чіпав їх – це звичайне хуліганство. Згвалтування не було – значить, як вважає поліція, немає приводу його в цьому звинувачувати. За словами Романа Малко, маніяк дав свідчення поліції. Його слова не витримують ніякої критики.

– Він заявив поліцейським, що таким чином він … знайомився з дівчатами! – каже Роман Малко. – А вони нібито посміхалися йому у відповідь. Тільки уявіть: він зриває з жінки нижню білизну, а вона стоїть і посміхається! Ця людина небезпечна для суспільства. До речі, він був судимий. На його рахунку крадіжки і викрадення авто. Йому 29 років, приїхав із Запоріжжя.

З’ясувалося, що маніяк орудує не тільки в Солом’янському районі столиці. Нещодавно він був помічений в районі площі Льва Толстого.

– Мені про це повідомила ще одна постраждала, – каже Роман Малко. – Ми з жителями Солом’янського району не збираємося пускати справу на самоплив. Сподіваюся, нам таки вдасться змусити поліцію працювати.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.