Середа, 27 вересня

Що гратимуть фонтани на Майдані і Русанівці

Репертуар світломузичних фонтанів на Майдані Незалежності та Русанівській набережній в цьому році розширять.

Світломузичні фонтани на Майдані Незалежності та на Русанівській набережній гратимуть як старі, так і нові композиції: гімн Києва, класичні твори, а також мелодії зарубіжних і українських виконавців. Про це повідомляє «Сегодня».

Цього року репертуар світломузичні фонтанів розширять до 20-25 композицій, в минулому році їх було всього 10. В плейлисті фонтанів буде гімн Києва, гімн України, композиції рок-груп AC / DC, Queen, класичні твори Шопена і Вівальді та мелодії українських виконавців The Hardkiss та «Океан Ельзи».

«Репертуар буде однаковим,як на Майдані, так і на Русанівці. У минулому році проводилося опитування серед киян, які композиції вони б хотіли почути. І крім варіантів, які ми запропонували, вони додали ще близько тисячі своїх пропозицій. Ми врахували їх побажання, і в плейлисті будуть динамічні пісні, які технічно підходять по темпу і ритму. Зараз фахівці налаштовують роботу фонтанів », – розповіли в« Київводфонд ».

Фонтани на Майдані Незалежності почнуть свою роботу у вівторок, 1 травня. Комплекс, до якого входить один великий фонтан і шість маленьких, буде працювати з вівторка по неділю з 12:00 до 23:00 до 30 вересня. Світломузичне дійство на Майдані буде починатися з 21:00.

Фонтани на Русанівській набережній також почнуть свою роботу у вівторок, 1 травня.

«Вони почнуть працювати з 7:00 до 9:00 як звичайні фонтани. Потім їх вимкнуть і запустять з 17:00 до 23:00. Світловий супровід починається з 21:00, але музика там буде звучати тільки в п’ятницю, суботу та в святкові дні. Адже поруч житлові будинки », – розповіла гендиректор КП« Київводфонд » Світлана Козловська.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.