п`ятниця, 22 вересня

Ще одному чиновнику повідомили підозру, через службову недбалість якого загинуло троє людей

Слідчі поліції Києва спільно із співробітниками Департаменту стратегічних розслідувань НПУ встановили причетність ще одного чиновника до загибелі осіб біля укриття. Хоча чиновник тривалий час перебував на своїй посаді, однак він так і не привів у належний стан приміщення, які були у його віданні, не підготував їх до використання у якості укриттів, не надав жодних пропозицій щодо формування бюджету міста з цього питання, не організував роботу з виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд, а також не забезпечив дієвий контроль за їх утриманням та станом готовності. Як результат, з 4655 захисних споруд цивільного захисту лише 3041 об’єкт виявився придатним для використання, решта є не придатними та обмежено придатними– повідомили у відділі комунікації поліції м. Києва.

Більше того, він ввів в оману мешканців міста, оскільки наніс на мапу укриттів Києва приміщення, які або не функціонували як укриття, або ж були обмежено придатними для такої функції.

Як ми повідомляли раніше, 1 червня у Києві загинуло троє людей, з них двоє дітей, оскільки вони не змогли потрапити під час ворожого обстрілу в укриття у місцевій поліклініці. Після цього правоохоронці висунули підозру трьом посадовцям Київради та сторожу комунальної установи.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.