Садовий: Порошенко пропонував угоду для припинення “сміттєвої блокади”

206
садовий

Міський голова Львова, кандидат у президенти України Андрій Садовий опублікував угоду, яку йому нібито пропонували підписати від імені президента  Петра Порошенка в обмін на вирішення питання утилізації сміття у Львові.

Пише “Українська правда”.

Умови відповідної угоди він оприлюднив у Facebook.

“Після початку сміттєвої блокади Львова мене запросили на Банкову і запропонували підписати угоду. Суть дуже проста — я передаю фракцію “Самопоміч” в парламенті під контроль БПП і гарантую особисту лояльність. Натомість президент обіцяв дати команду припинити блокаду”, – заявив Садовий.

Він додав, що правдивість своїх слів разом з головою фракції “Самопоміч” Олегом Березюком, якому вручили документ в руки, готові доводити в суді під присягою.

В документі, опублікованому Садовим, йдеться про те, що “Сторона 1 і Сторона 2 з метою забезпечення сталого розвитку української держави і проведення реформ” домовились про те, що  “Самопоміч” не критикує і публічно підтримує дії президента.

Крім того, вона має не менше ніж 26 голосами голосувати за ініційовані президентом та його партією закони і протистояти політикам, активістам, журналістам і бізнесу, котрі перебувають в опозиції до президента та його партії.