Роми приїхали до Києва за цукерками

612

До Києва приїхало безліч ромів, щоб зібрати цукерки на столичних кладовищах. Про це розповів патрульний поліцейський Євген Зборовський на своїй сторінці в Facebook.

Поліцейський разом з напарниками провів вночі перевірку на Центральному залізничному вокзалі в зв’язку зі зверненнями киян про те, що там було помічено безліч ромів. Як з’ясували правоохоронці, роми прибули до Києва, щоб зібрати цукерки зі столичних кладовищ після поминальних днів і буквально мішками відвезти їх додому. Повідомляється, що у ромів, які ночували на ковдрах в залі очікування залізничного вокзалу, були зворотні квитки в Мукачево.

«Роми приїхали до Києва за цукерками. Так, приїхали через півкраїни на гробки до Києва, щоб нагребти повні мішки цукерок, які ви для чогось залишаєте на кладовищах як своєрідне запрошення », – розповів поліцейський.

Також Євген помітив, що за останні кілька днів поліція не зафіксувала збільшення кількості крадіжок на вокзалі і в його районі. А залучити людей до відповідальності тільки за те, що люди сплять на підлозі на ковдрах на вокзалі, правоохоронці не можуть.

«Пам’ятайте, що ми живемо в ХХ столітті в центрі Європи, а не в 1939-му році в гітлерівській Німеччині. Я чітко розумію, що спілкування ромів зі 100-кілограмовим бородатим мужиком в броні і з “стволом” може в корені відрізнятися від їх поведінки вдень ​​з жінками, маючи ще й чисельну перевагу », – додав Євген.