Середа, 1 лютого

Родина сенатора Маккейна підтримала перейменування київської вулиці на його честь

Депутати Київради отримали офіційний лист від дружини Джона Маккейна.

Родина покійного американського сенатора Джона Маккейна підтримала ідею про перейменування однієї з вулиць в Києві на його честь. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Столичні депутати отримали лист від дружини сенатора Сінді Маккейн, в якому вона дає згоду на те, щоб назвати його ім’ям вулицю, бульвар, парк або інше місце.

«Україна займала особливе місце в серці сенатора», — йдеться у листі.

Ім’ям Маккейна хочуть назвати вулицю Івана Кудрі в Печерському районі столиці. Кудря був радянським розвідником і керівником підпільної розвідувально-диверсійної групи в Києві під час Другої світової війни. Його головним завданням була боротьба з «українськими націоналістами».

«Сенатор був справжнім другом українського народу. Саме Маккейн стояв з нами пліч-о-пліч на Майдані під час Революції гідності. Він неодноразово бував на фронті, активно відстоював інтереси України та підтримував наше прагнення жити в сучасній, демократичній державі. Ми маємо увіковічити ім’я великого друга нашої країни Джона Маккейна, назвавши одну зі столичних вулиць на його честь», — зазначив Володимир Прокопів.

Також зазначається, що на сайті Київради зареєстровано 11 різних петицій, в яких пропонується вшанувати пам’ять сенатора.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.