Реклама Diesel, знята в Києві, взяла трьох «Каннських левів» (відео)

500

Відеоролик знімався повністю в Києві.

Рекламний ролик італійського бренду одягу Diesel, знятий в центрі Києва, отримав відразу три «Каннських лева» на провідному фестивалі реклами. Про це пише «Обозреватель».

Відео відзначили двома «Бронзовими левами» в категоріях «режисура» і «продакшн-дизайн», а також «Срібним левом» за «операторську роботу».

Окремі кадри ролика були зняті на Подільсько-Воскресенському мосту в Києві, основною же локацією став Національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. У свою чергу, в Будинку торгівлі на Львівській площі автори ідеї відтворили за допомогою декорацій цілий аеропорт.

«Міст – це дуже поетичний образ. Це найбільш пам’ятна локація в кліпі, тому важливо було знайти для нього правильне місце. Режисерові він сподобався. Всі локації використовували в первісному вигляді, з мінімальним використанням декорацій », – розповів журналістам продюсер Микита Буковський.

При цьому наголошується, що ідея належить рекламному агентству Publicis, концепцію розробив французький продакшн Division і режисер Франсуа Руссель, роботи якого вже рекламували такі бренди-гіганти, як Dior, Nike і інші.

На YouTube ролик Diesel вже зібрав більше 700 тис. переглядів.