Неділя, 3 грудня

При реконструкції Київського зоопарку бюджет Києва «нагріли» на 2 млн грн

У злочині звинувачено заступника директора та начальника відділу комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ» та керівника компанії-підрядника.

Справа стосується 2017 року, коли, за матеріалами слідства, було укладено договір на реконструкцію одного з об’єктів Київського зоопарку — павільйону для утримання та зимового експонування приматів. Після завершення реконструкції підрядник завищив в офіційних документах обсяг виконаних робіт, а представник комунального підприємства їх підписав.

Таким чином, за висновками судової будівельно-технічної та економічної експертиз, столичному бюджету було завдано збитки на понад 2 млн грн.

Причетним до цього особам висунули обвинувачення у службовій недбалості та заволодінні бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.5 ст.191, ч.2 ст.367, ч.1, 2 ст. 366 КК України).

Досудове розслідування завершено. Обвинувальні акти відносно заступника директора та начальника відділу КП «Житлоінвестбуд-УКБ» та керівника підрядної організації скеровано до суду. Прокурором у провадженні заявлено цивільний позов в інтересах Київської міської ради про стягнення шкоди, заподіяної злочином. Фігурантам загрожує до 12 років позбавлення волі, інформує прес-служба Київської міської прокуратури.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.