Просто шок! У мережі з’явилося відео засміченого Києва після фіналу ЛЧ

952
финал лиги чемпионов київ

Кияни обурені поведінкою гостей міста на Лізі Чемпіонів

В соціальній мережі Facebook після фіналу Ліги Чемпіонів 2018 з’явилося відео, на якому видно масштаби екологічної катастрофи. У коментарях до відеозапису користувачі мережі обурилися неналежною поведінкою гостей міста. Відео було опубліковано користувачем Андрієм Паславским.

Незважаючи на те, що до прийняття гостей готувалися за кілька місяців, урн на всіх не вистачило. На ролику видно, що зелена зона завалена пакетами і пляшками з-під алкогольних напоїв, а трава повністю витоптана.

“З роботи йшов повз іншої і таке, називається. Позавчора лежав на спині. Звинувачувати насправді не потрібно нікого. Бував на багатьох міжнародних фестивалях і бачив схоже ставлення, хоча і з набагато більшою кількістю смітників. Але ми в Європі, і така дійсність споживчого західного світу. Дурість тут наша тільки в відсутності грамотної раціональної хоча б утилізації”, — прокоментував відео Паславський.

В коментарях користувачі мережі висловили своє обурення, звинувативши владу в безладах після проведення футбольного матка. На думку коментаторів, підготовка до чемпіонату була не достатньою.

“Я таке бачив після хасидів це жах, свині, і про які європейські цінності ми говоримо?” “Ідіть ви з вашим футболом!”, “Ну так не можна !!!!! Чому не поставили великі сміттєві баки !!!!! Я б змусив нашого “мера” прибрати це все, посадити клумби заново. Вбили парк !!!!!!”, “В країні війна, гинуть наші хлопці… А нам фінал кубка дорожче…. Приїхало стадо зі всього світу, засрали весь Київ… Бенкет на кістках ((((“, “Достатня кількість сміттєвих контейнерів і патрульних поліцейських з легкістю вирішили б проблеми. Але влада економить. Економить свій час, свої (наші) гроші і не заморочується”, “Хай носять з собою в пакетах пляшки з-під пива. В цьому суть цивілізованої людини. А мавпі скільки баків не став, все одно мало буде”, “Господи, стільки сміття я в житті не бачила.. просто біль”, “Волонтерів можна було організувати, як роблять в цивілізованих країнах…”, “Це нормально для жителів Великобританії. Найжахливіші фанати, грязнулі, алкаші і бешкетники. А ще звинувачують росіян і українців”, — прокоментували інші користувачі.