п`ятниця, 1 грудня

Прокуратура відсудила у недобросовісного орендаря ділянку в Києві вартістю 217 млн грн

Господарський суд міста Києва задовольнив позов Київської міської прокуратури в інтересах держави про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки у Святошинському районі м. Києва площею понад 4 га та вартістю 217,4 млн грн.

Як повідомила прокуратура, ділянка розташована по провулку Приладному. Київрада передала її акціонерному товариству, назву якого в повідомленні прокуратури не вказано, в оренду в 2003 році терміном на 25 років.

Попри те, що ділянка належить до категорії промислових земель і призначена суто для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та господарських будівель і споруд, орендар почав будувати на ній житловий комплекс, хоча добре знав, що цього робити не можна. Таким чином товариство порушило земельне законодавство та умови договору оренди.

«За таких обставин суд погодився з доводами прокурора про неможливість житлового будівництва на землях промисловості та задовольнив позовні вимоги в повному обсязі», — зазначила прес-служба Київської міської прокуратури.

Як уточнило видання Liga.net, судове рішення стосується земельної ділянки, на якій будують ЖК «Академ-Квартал».

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.