«Пройти без страху неможливо»: киянин показав стихійну барахолку на Куренівці (фото)

487

Зупинка трамваїв перетворилася в брудну барахолку з «наливочними».

Киянин Олег Рівтін продемонстрував, в якому стані перебуває стихійна барахолка, яку облаштували поблизу кільця трамваю на столичній Куренівці. Тут же знаходяться зупинки кількох трамвайних маршрутів.

«Це місце – біль мешканців прилеглих будинків та інших городян. Пройти тут ввечері, а іноді і вдень, без страху просто неможливо », – пише він на своїй сторінці в Facebook.

За словами Рівтіна, тут щодня збираються десятки, а іноді і сотні людей, більшість з яких перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, і влаштовують барахолку.

«Основна маса – це неохайні, п’яні і часто агресивні люди, які, на мою думку, займаються скупкою / продажем крадених товарів. Вони бухають, без утисків справляють нужду, б’ються і засинають. Хтось прямо на зупинці, хтось просто на землі », – розповідає автор посту.

Після себе торговці залишаються гори сміття, які комунальні служби не вивозять тижнями. Запах стоїть відповідний.

Алкоголь місцеві завсідники купують в «чарочній», у якій з 2012 року немає дозвільних документів. Зупинки також заповнені нетверезими людьми, а пасажири, які чекають трамвай, стоять осторонь і побоюються підійти ближче.

Рівтін каже, що не раз викликав поліцію і звертався до районної адміністрації. Однак, правоохоронці просто не приїжджають на виклики, а місцева влада ігнорує проблему. Тому, він вирішив достукатися до столичних чиновників через соцмережі.

«Я дуже прошу особистого втручання в цю проблему голови Оболонської РДА Олександра Цибульщака, а також Дмитра Білоцерківця, Тараса Панча, Андрія Фіщука, Юрія Зозулі. Допоможіть вирішити питання », – звернувся Рівтін до чиновників.

Він запропонував розбити на місці барахолки сквер, прибрати «наливочні», а місцевих порушників порядку почати штрафувати, щоб в результаті відвадити від цього місця.