Продюсер радіостанції прокоментував скандальне секс-відео співробітників (відео 18+)

1383

Продюсер радіо «Максимум» прокоментував скандальне секс-відео, зняте в одній зі студій радіостанції.

Продюсер радіо «Максимум» Слава Дьомін прокоментував скандальне секс-відео, яке зняли в одній зі студій радіостанції.

Про це він розповів в Facebook.

Відео з камери відеоспостереження, на якому хлопець і дівчина займаються сексом в одній зі студій радіостанції, опублікував 9 липня на своїй сторінці користувач з ніком Vova Vova.

Дьомін підтвердив, що все дійсно відбувалося в одній зі студій між співробітниками радіостанції. Цей факт вдалося з’ясувати в ході внутрішнього службового розслідування, яке служба безпеки провела в той же день, коли і було опубліковано відео.

«Ми розібралися, провели внутрішнє розслідування. Все банально: співробітники радіостанції потайки пробралися в студію радіо “Максимум” і влаштували там побачення з усіма витікаючими наслідками. На жаль, дізналися ми про це з Facebook, так як стався витік даних з камери відеоспостереження. Всі учасники інциденту, в тому числі і той, хто злив відео, покарані », – прокоментував ситуацію Дьомін.

Також продюсер вибачився перед усіма слухачами радіо, яким став відомий цей інцидент. Розкривати імена і посади причетних до інциденту співробітників Дьомін не став. Також він запевнив, що на радіо будуть посилені заходи безпеки.