Працівниця київського ЖЕКу задекларувала Tesla і чверть мільйона (відео)

362

Дорогий електромобіль Tesla чиновниця оцінила в 50 тисяч гривень.

У Києві співробітниця ЖЕКу задекларувала дорогий електромобіль Tesla Model S, дві квартири, земельну ділянку і чверть мільйона гривень.

Таку інформацію внесла в свою електронну декларацію керівниця планово-економічного відділу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району» Тетяна Шуберт.

При цьому чиновниця оцінила дорогий спорткар, придбаний в квітні минулого року, всього в 50 тисяч гривень. Відзначимо, що офіційно в Україні автомобілі Tesla не продаються, а б / у електрокари такої самої моделі і року випуску можна придбати «з рук» за ціною від мільйона гривень.

Крім Tesla Тетяна Шуберт також задекларувала дві квартири – площею 92,9 та 72,6 квадратів (друга знаходиться у спільній власності), земельну ділянку площею 516 квадратів і два грошові подарунки по 270 і 50 тисяч гривень від родичів.

На питання журналістів ТСН, звідки взялася така ціна на елітний електромобіль, чиновниця відповіла, що це її особиста справа.

«Я написала в декларації все, що у мене є. Моя особиста справа – вирішила так написати. Так оформлені документи: в декларації вказано так, як оформлено в документах », – розповіла працівниця ЖЕКу.