Потім втягнувся: столичний активіст поділився секретами життя «на мінімалку»

1170
гроші

Відомий столичний активіст Клим Братковський прожив в столиці місяць на мінімальну зарплату і поділився секретами виживання на 3726 грн.

Про це Братковський розповів в інтерв’ю сайту 44.ua.

За словами Братковського, 3726 грн мінімальної зарплати він витрачав на оплату комунальних платежів, телефону, інтернету, їжі і проїзду по місту. Пізніше він включив в цю суму і витрати на засоби гігієни та побутову хімію. Харчувався експериментатор переважно супами, кашами, салатами, а також їв фрукти: яблука і грейпфрути, які купував по знижкам. Незважаючи на те, що знайомі часто радили чоловікові купувати м’ясо, Братковський вирішив, що без нього цілком можна обійтися

Найважче активісту було відмовитися від вуличної кави.

«Я не кофеман, але до хорошого латте звик. Хорошому латте немає замінників, тому я купив стограмовий пакет какао і пив його », – зазначив чоловік.

Чоловік зазначає, що перший тиждень експерименту дався йому важко, але потім він «втягнувся». Також Братковський порадив всім жителям столиці хоча б раз спробувати прожити місяць «на мінімалку», щоб пізнати інший світ життя, який вони раніше не помічали і не розуміли.