Понеділок, 25 вересня

Посадовець Київської МВА допомагав чоловікам тікати за кордон

Державне бюро розслідувань затримало начальника одного з відділів Київської міської військової адміністрації, який, як повідомляється, організував схему незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України.

За свої послуги посадовець брав 10 тис. доларів. Натомість оформлював фіктивні документи про непридатність до військової служби.

“Під контролем правоохоронних органів задокументовано кілька випадків видачі фіктивних документів. Самого організатора схеми ДБР затримало під час передачі документів, які надають право виїзду з України трьом особам, за які він отримав 30 тисяч доларів США”, — повідомили в ДБР.

Правоохоронці обшукали помешкання посадовця і вилучили з нього 48 тис. доларів та 5 тис. євро.

Злочин попередньо кваліфікували за ч. 3 ст. 332 КК України — незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Ділку загрожує 9 років неволі.

Київська МВА уже відреагувала на затримання свого співробітника. В оприлюдненій заяві з цього приводу вона його побештала за злочин наживи, проте звернула увагу, що «справа, за якою затриманому висунуто підозру, не пов’язана із виконанням його службових обов’язків як посадової особи Київської міської військової адміністрації».

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.