Поліція почне штрафувати власників авто на “євробляхах”

366

Українська поліція почне штрафувати власників авто на єврономерах, у яких прострочена реєстрація транспортного засобу.

Про це повідомляється в матеріалі видання «Обозреватель».

Це стало можливим завдяки тому, що з кінця червня поліція отримала доступ до митної базі «Інспектор-2006». У цій базі фіксують всі авто, які перетинають кордон країни. Таким чином, копи зможуть штрафувати власників «євроблях» з простроченою реєстрацією.

Перш за все, мова йде про авто, які прибули в Україну в режимі тимчасового ввезення. В такому випадку українці часто оформляють авто на жителів європейських країн, а самі користуються ними за дорученням і не платять митний збір. Для тих, хто все ж оформив авто на себе, ситуація буде іншою.

«Поліція створює свою систему” Рубіж “, в яку переносить інформацію про водіїв, які перебувають на території України більше двох місяців. Якщо вони все ще на Єврономерах і не отримали тимчасові українські – їх навіть потрібно штрафувати. З іншого боку, звичайно, водії бояться йти в сервісний центр і оформляти свої “бляхи”. Вони вже стають на облік, їх легше проконтролювати », – зазначає юрист.

Якщо авто на єврономерах знаходиться в Україні більше двох місяців, то власник зобов’язаний його зареєструвати в Сервісному центрі МВС. У разі відмови від реєстрації власники можуть отримати штраф від 170 до 255 грн. А ось повторне порушення може загрожувати штрафом уже до 510 грн або громадськими роботами до 40 годин з можливим вилученням автомобіля.