По вулицях Саксаганського та Жилянської прокладуть трамвайну лінію

338
трамвай київ

Вона з’єднає станцію «Палац спорту» з Центральним вокзалом.

«Київпастранс» планує прокласти трамвайну лінію від вулиці Старовокзальної до станції метро «Палац Спорту». Оголошення про це було опубліковано в газеті «Хрещатик» від 29 грудня, пише Наш Киев.

На даний момент розглядаються три варіанти проходження нової трамвайної траси:

Варіант № 1 – від вул. Старовокзальної по вул. Жилянській, далі по вул. Шота Руставелі та в зворотному напрямку по вул. Рогнединської, вул. Великій Васильківській, вул. Саксаганського на вул. Старовокзальну.

Варіант № 2 – від вул. Старовокзальної по вул. Жилянській, далі по вул. Шота Руставелі, вул. Рогнединської, вул. Еспланадної, вул. Саксаганського на вул. Старовокзальну.

Варіант № 3 – від вул. Старовокзальної по вул. Саксаганського, далі по вул. Шота Руставелі та в зворотному напрямку по вул. Рогнединської, вул. Великій Васильківській, по вул. Саксаганського на вул. Старовокзальну.

У «Київпастрансі» схиляються до варіанту № 2 з довжиною маршруту 6,1 км.

«Будівництво трамвайної лінії від вулиці Старовокзальної до станції метро” Палац спорту “забезпечить розвантаження громадського автотранспорту на даному маршруті і сприятиме збільшенню пасажиропотоку, дозволить знизити викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря за рахунок застосування екологічно безпечного електротранспорту», ​​- кажуть на підприємстві.

З трьох варіантів проходження трамвайної лінії «Київпастранс» схиляється до такого маршруту: Старовокзальна – Жилянська – Рогнідинська – Еспланадна – Саксаганського – Старовокзальна.

Зараз розробляється техніко-економічне обґрунтування проекту, громадське обговорення якого відбудеться 29 січня 2018 року в приміщенні «Київпастрансу» на Набережному шосе, 2.