Під Києвом вирубали сосновий ліс для будівництва торгового центру (фото, відео)

436

Місцеві жителі не мають наміру здаватися і звернулися до суду.

У Гостомелі, незважаючи на протести місцевих жителів, невідомі все ж вирубали сосновий ліс для будівництва торгового центру. Про це повідомляється на сторінці «Погляд Приірпіння» в Facebook.

Місцеві жителі, на жаль, не змогли відстояти сосновий ліс біля ЖК «Чеський двір». Незважаючи на те, що 19 липня депутати Гостомельського ради проголосували за припинення дії містобудівних умов, наданих відповідно до Генплану головним архітектором селища, невідомі продовжили вирубку лісу.

Від обурених жителів Гостомеля, які виступали проти вирубки ділянки під ТЦ, будівельників захищали молоді люди спортивної статури. Деякі з них представлялися співробітниками якоїсь приватної охоронної фірми, інші відмовлялися розмовляти. Повідомляється, що на місці був присутній забудовник, проте коли почалися зіткнення між місцевими жителями і «тітушками», він втік з дільниці.

Поліція склала заяву-пояснення про вчинення правопорушення, однак, ліс всеодно продовжили вирубувати.

За словами місцевих жителів, дроворуби вдалися до нової тактики: підрізали сосни ночами, а потім залишали їх сохнути і падати. Або ж пиляли дерева ночами ручною пилкою.

Незважаючи на те, що врятувати ділянку від вирубки не вдалося, жителі Гостомеля не мають наміру здаватися. В даний час вони очікують рішення Ірпінського суду про незаконність вирубки лісу і готові висаджувати нові дерева на місці вирубаних.