п`ятниця, 8 грудня

Під Києвом волонтери врятували левицю

Левиця жила в жахливих умовах і її били.

У Київській області волонтери забрали у господаря 15-річну левицю. Її утримували в маленькій клітці, над нею знущалися. Тварина була виснажена і боялося людей.

Волонтери розповідають, що левицю звуть Яна, вона спить клубочком на підлозі, тихенько, подалі від людей. Її відібрали у шкуродерів волонтери, так як зоопарки забирати самку відмовилися. Про це йдеться в репортажі «Україна».

На той момент левиця перебувала на межі життя і смерті, у неї зламано хребет, порушена координація, травлення. Волонтери знайшли її в нелегальному зоопарку, господар нібито викупив її з цирку, помістив в крихітний вольєр і хвалився перед друзями.

Як заявила голова організації по боротьбі з шкуродерами Ярослава Коба, в звіринці тварину били, засовували електрошокер. Тепер левиця ненавидить людей, особливо чоловіків.

Тепер же за кілька місяців тварина набрала у вазі до 50 кг, почала вставати на ноги. Левиця звикає до нового помешкання, її кращим другом стала вівчарка Тара. Наталія Попова, яка зараз доглядає за твариною, планує залишити левицю у себе назавжди. Вона розповіла, що щодня Яна з’їдає 8 кг м’яса. Самостійно годувати хижака дорого, тому всіх небайдужих просить допомогти.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.